Av. Murat ÖZBAHÇECİ

Av. Murat Özbahçeci 1994 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuş, Borusan Holding’de tamamladığı avukatlık stajının ardından 1995 yılında İstanbul Barosu’ndan avukatlık ruhsatını alarak avukatlık mesleğine başlamıştır. Avukatlık mesleğine bir süre daha Borusan Holding bünyesinde devam eden Av. Murat Özbahçeci 1998 yılında ÖZBAHÇECİ Avukatlık Bürosunu kurmuştur.

Av. Murat Özbahçeci, Gayrimenkul Hukuku, İmar Hukuku, Sözleşmeler Hukuku, İnşaat Hukuku, Ticaret Hukuku alanında müvekkillerine danışmanlık ve hukuki temsil hizmeti vermekle birlikte uzun yıllar firmaların halka arz projelerini yönetmiş, aracı kurumlar ile yatırımcılar arasındaki uyuşmazlıkların çözümlenmesinde yol gösterici olarak yer almıştır.

Av. Murat Özbahçeci,  imar ve gayrimenkul hukuku alanında çalışmalarını yoğun olarak sürdürmekte olup, kamulaştırma, kamulaştırmasız el atma, tapulama problemleri ve hasılat paylaşımı yöntemine dayalı gayrimenkul satış sözleşmeleri konularında yoğun olarak faaliyet göstermektedir.